Broşür İndir Biz Sizi Arayalım (0) Sepeti Görüntüle Teklif Al

* Lütfen Vade Süresi Belirtiniz. (€)

* Lütfen Peşinat Tutarı Belirtiniz.

0% 50%
0 36500 €

Toplam

(KDV Hariç)
Peşin İçeriği
73000€
Takası Kaydet
Takas Ekle Bu Teklifi Bana Gönder
Broşür İndir
  • Görüntülenen fiyatlar yalnızca bilgi amaçlı olarak hazırlanmıştır. Satıcı herhangi bir biçimde sabit fiyat garantisi vermemektedir.
  • Nihai satış fiyatı, sözleşme tarihi itibariyle geçerli olacak ve satıcı tarafından belirlenecektir.
  • Teklif konusu iş makinesi ve konfigürasyon aşamasında tercih edilen seçenekler alıcı tarafından seçildiği için stoklarda ve/veya üretim planında olup olmadığı bilinmemekte ve varlığı konusunda garanti edilmemektedir.
Detaylar

5-6 ton aralığındaki Cat 305 Mini Ekskavatör, çeşitli uygulamalarda çalışmanıza yardımcı olmak amacıyla kompakt bir tasarımda yüksek performans, dayanıklılık ve çok yönlülük sunar.

Cat mini ekskavatörlerin dayanıklı şase ve çerçeve ile kısa kuyruk tasarımı, kapalı alanlarda konforlu ve güvenli biçimde çalışmanızı sağlar. Operatör ortamı, tutarlı ve uzun ömürlü kontrol imkanı sunan yüksek kaliteli süspansiyonlu koltuk, ayarlanması kolay kolçaklar ve %100 pilot kontrolleri içerir.

Yüksek Tanımlamalı Hidrolik Sistem, çalışma hassasiyeti, verimli performans ve daha fazla kontrol edilebilirlik sağlayan yük duyarlılığı ve akış paylaşma özelliği sunar. Kontrol Edilebilir Güç özelliği, ihtiyacınız olduğu anda optimum verimlilik ve performans sağlar. Bu otomatik sistem, uygun motor gücüyle yakıt verimliliği sağlayarak tüm çalışma ihtiyaçlarını istenildiği şekilde karşılar.

Seçenekler
Galeri